Latvijā mīlētākais zīmols – “Google”

Latvijas mīlētāko zīmolu saraksta pirmajā vietā ir zīmols “Google”, tika paziņots “Mīlētāko zīmolu topa” apbalvošanas ceremonijā. Topā iekļuvuši gan pārtikas veikali, gan citi portāli.

 

"Google" pārstāve Latvijā, saņemot balvu par pirmo vietu.“Google” pārstāve Latvijā, saņemot balvu par pirmo vietu.

Baltijas mīlētāko zīmolu saraksta otrajā vietā ir “Inbox”, trešajā – “Nokia”. Topa ceturtajā vietā ir “Skype”, piektajā vietā ir ierindojies zīmols “Draugiem.lv”, sestajā – “Swedbank”, septītajā – “Maxima”, astotajā – “Rimi”, devītajā – zīmols “Laima”. Latvijas desmit mīlētāko zīmolu sarakstu noslēdz zīmols “Provansas Francis”.

Zīmols “Google” Latvijas mīlētāko zīmolu “top10” pirmajā vietā ir ierindojies jau ceturto gadu.

Vēl bez Latvijas “top10” šodien tika nosaukti arī par labākajiem atzītie zīmoli sešās kategorijās – unikālākais zīmols, kvalitatīvākais zīmols, izdevīgākais zīmols, augošākais zīmols, zīmols ar potenciālu, ietekmīgākais zīmols.

Par unikālāko zīmolu tika atzīts “Skype”, par kvalitatīvāko – “Nike”, par izdevīgāko – “Maxima”, par augošāko – “Coca-Cola”. Bet par zīmolu ar potenciālu tika atzīts zīmols “Iļģuciema” (dzērieni), bet par ietekmīgāko zīmolu sociālajos tīklos atzīts zīmols “Delfi”.

Lai noteiktu labāko zīmolu, pētījumu kompānija “GfK Custom Research Baltic” veica Baltijas iedzīvotāju aptauju, kurā piedalījās vairāk nekā 3000 respondentu vecumā no 15 līdz 74 gadu vecumam. Aptauja tika veikta divus mēnešus – jūnijā un jūlijā.

No Latvijas piedalījušies 1007 respondenti. Vidējais laiks, ko viens anketas aizpildītājs ir patērējis, ir 77 minūtes.

Mīlētāko zīmolu tops tiek veidots kopš 2004.gada un kalpo kā svarīgs atskaites punkts patērētāju attieksmes, dzīves stila un ieradumu atspoguļošanā.

LETA, Foto: Edijs Pālens/LETA

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s