Mārupes uzņēmēji aicina – par 2 h zinošāks

Screen shot 2013-09-19 at 12.05.26 PM

ATGĀDINĀJUMS: Par 2h zinošāks – DiSC individuālai un komandas attīstībai

Vai Jums ir pazīstamas situācijas, kurās Jūsu teiktais ir ticis „iztulkots” pavisam savādāk, kā bijāt iecerējis? Vai Jums ir gadījies izsaukties: „Es taču runāju skaidrā latviešu valodā! Kā vēl man izteikties, lai tu mani beidzot saprastu!”?

Izpratne par dažādu uzvedības stilu īpatnībām ļauj mums komunicēt efektīvāk gan ar klientiem, gan arī – kolēģiem, darbiniekiem un vadītājiem.

Jā! Cilvēki ir dažādi! Ilustrācijai: viens jautājums – četras dažādas reakcijas: http://www.youtube.com/watch?v=xEGoHoMXwI8

Ar šo atkārtoti aicinu Jūs uz kārtējo nodarbību mūsu semināru ciklā “Par divām stundām zinošāks”. Šoreiz piedāvājam nodarbību – treniņu, kura gaitā Jums tiks sniegts ieskats DiSC metodē. Seminārs notiks trešdien, 2013. gada 25. septembrī no plkst. 15:00 līdz 17:00, viesnīcā “Best Western Hotel Māra”, Kalnciema ielā 186, Mārupē.

Semināru vada MĀRA ŠPICBERGA, biznesa vadības treniņu un mācību uzņēmuma JARDI dibinātāja, partnere un trenere. Biedrības „LĪDERE” biedre, mentore. Personāla vadības eksperte ar vairāk kā 12 gadu praktiska darba pieredzi un karjeras izaugsmi uzņēmumu vadībā gan Latvijas, gan starptautiska mēroga loģistikas un tirdzniecības uzņēmumos.

Vairāk par nodarbību un tās vadītāju šeit:http://www.marupesuznemeji.lv/2013/09/08/par-2-stundam-zinosaks-–-disc®-individualai-un-komandas-attistibai/

Tuvāka informācija un pieteikšanās, rakstot uz e-pastu: info@marupesuznemeji.lv vai zvanot pa tālruni: +371 29216224.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s