VID IECERĒJIS RĪGĀ VEIDOT KLIENTU APKALPOŠANAS CENTRUS LIELVEIKALOS

Valsts ieņēmumu dienests (VID) Rīgā iecerējis veidot klientu apkalpošanas centrus lielveikalos, trešdien preses konferencē informēja VID ģenerāldirektora pienākumu izpildītāja Ināra Pētersone.

Viņa atgādināja, ka nākamā gada 13.janvārī paredzēta jaunās VID ēkas Talejas ielā 1 nodošana ekspluatācijā, kur plānots arī izvietot klientu apkalpošanas centru, likvidējot pārējos klientu apkalpošanas centrus Rīgā.

Lai mazinātu neērtības un cilvēkiem nebūtu jāšķērso visa Rīga, lai apmeklētu VID, plānots vienoties ar tirdzniecības centriem, kuros varētu izvietot VID klientu apkalpošanas centrus. Pirmais šāds centrs varētu tikt izveidots veikalā “Maxima” Pārdaugavā, Mūkusalas ielā.

Pētersone pauda cerību, ja pilotprojekts būs veiksmīgs, šādas vienošanās varētu slēgt arī ar “Rimi” un citiem tirdzniecības centriem. Sākotnēji bijis iecerēts vienoties ar Rīgas domi par pašvaldības klientu apkalpošanas centru izmantošanu, bet vienošanos nav izdevies panākt.

Pašvaldība esot norādījusi, ka laikā, kad pienāks deklarāciju iesniegšanas gala termiņi, apkalpošanas centros drūzmēsies liels apmeklētāju daudzums, kas neļaus pilnvērtīgi sniegt pašvaldības pakalpojumus.

Pētersone uzsvēra, ka tiks darīts viss iespējamais, lai maksimāli atvieglotu klientiem iespējas saņemt pakalpojumus arī jaunajā VID ēkā. Tur paredzēta liela klientu apkalpošanas zāle ar daudziem darbiniekiem, kuriem jebkurā brīdī talkā būs gatavi nākt arī citi VID darbinieki, ja veidosies garas apmeklētāju rindas.

Turklāt paredzēts īstenot vairākus pasākumus, lai popularizētu Elektroniskās deklarēšanas sistēmas izmantošanu, būtiski palielinot to personu skaitu, kas deklarācijas iesniedz elektroniski.

Foto: lv.wikipedia.org

Avots: http://www.mixnews.lv

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s