RUB biedriem e-pasta mārketinga seminārs ar 50% atlaidi

20. novembrī viesnīcā „Tallink Hotel” notiks e-pasta mārketinga seminārs Mailigen Workshop 2013, kas paredzētas uzņēmējiem un mārketeriem, kas vēlas efektīvi izmantot e-pasta mārketingu, lai veidotu personiskas ilgtermiņa attiecības ar saviem klientiem. 

MW3

Rīgas uzņēmēju biedrības biedriem seminārs pieejams ar 50% atlaidi. Pilnas dienas semināra īpašā cena RUB biedriem ir 20 Ls. Ja esat jau Mailigen klients, cena ir 10 Ls.

E-pasta mārketings ir viens no efektīvākajiem interneta mārketinga veidiem, kas ļauj veidot personisku komunikāciju un ilgtermiņa attiecības ar savu klientūru, turklāt izmaksā krietni mazāk nekā citi mārketinga kanāli, līdz ar to īpaši piemērots maziem un jauniem uzņēmumiem.

Workshop dalībniekiem ir iespēja izvēlēties mārketinga „iesācēju” vai „pieredzējušo” grupu, lai saņemtu tieši to, kas viņam vajadzīgs.

  • E-pasta mārketinga iesācēji uzzinās par e-pastu datubāzes ievākšanu, kampaņu izveidi Mailigen sistēmā, e-pasta saturu, tematu, aicinājumu rīkoties un e-pasta kampaņu datu analīzi
  • Jau pieredzējušie e-pasta mārketingā iegūs padziļinātas zināšanas par e-pasta kontaktu segmentāciju pēc uzvedības, lifecycle mārketingu, transakciju e-pastiem, mobilo mārketingu un padziļinātu datu analīzi
  • Savukārt visiem dalībniekiem sarūpētas ārvalstu ekspertu vieslekcijas un e-pasta mārketinga tendences 2014

Reģistrēšanās pasākumam pieejama http://www.mailigen.com/workshop2013. Reģistrējoties pie uzņēmuma norādiet, ka esat RUB biedrs, lai saņemtu atlaidi. Jautājumu gadījumā rakstiet uz liga.bizune@mailigen.com.

Mailigen Workshop noslēgumā notiks šī gada labāko e-pasta mārketinga kampaņu apbalvošanas ceremonija Mailigen Email Marketing Awards 2013. Ja veicat e-pasta mārketingu, izvēlieties savu šī gada labāko realizēto e-pasta kampaņu un piesakiet to Gada gada balvai e-pasta mārketingā http://www.mailigen.com/awards2013.

MW4 MW2

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s