Piedalies konkursā un laimē 3 dienu ieejas karti Cannes Lions 2014

Screen Shot 2013-11-14 at 5.19.01 PM

„CLEAR CHALLENGE” – radošā izaicinājuma konkurss labākajam Jaungada novēlējumam vidē norisināsies arī šogad! Ir tikai reize gadā, kad laiks, kas aiztek, spēj priecēt un reibināt! Un tad, savelkot padarītā, apgūtā un izjustā bilanci, mēs no sirds varam ko patiesu vēlēt! Clear Challenge sniedz iespēju ikvienam uzņēmumam un zīmolam izteikt savu sirds gudrību novēlējumā un nodot to pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam. Veiksmīgs, radošs un vides formātam atbilstošs apsveikums Jaunajā gadā var kļūt par Tava uzņēmuma veiksmes stāstu. Konkursa uzvarētāji balvās saņems iespēju savu Jaungada apsveikumu izvietot 2 nedēļas par brīvu 45 Clear Channel vides stendos Rīgā, 10 vides stendos Liepājā un 10 vides stendos Daugavpilī.

Kad 2010. gadā radās ideja par Clear Challenge konkursu, tā galvenie mērķi bija efektīvas vides reklāmas attīstīšana un kvalitatīva vides dizaina veidošana. Tāpēc konkursam noslēdzoties, kā sakot „paldies” par kopīgu darbu un personīgo ieguldījumu šī mērķa realizācijā, šogad, pirmo reizi konkursa vēsturē tiks piešķirta Grand Prix balva – apmaksāta 3-dienu ieejas karte Starptautiskajā reklāmas festivālā Cannes Lions 2014. Balvu saņems žūrijas balsojuma kategorijas vislabākās idejas autors, kurš būs radījis vides formātam un konkursa tematam atbilstošāko, radošāko Jaungada novēlējumu. Vairāk par konkursu lasiet te.

Šogad jaunumi skāruši arī balsošanas kārtību. Kā ierasts, darbu vērtēšana un uzvarētāju noteikšana notiks divās kategorijās – „Interneta balsojums” un „Žūrijas balsojums”. Izmaiņas ieviestas interneta balsojuma kategorijā. Iepriekšējos gados, šajā kategorijā tika noteikti trīs visvairāk balsu ieguvušie darbi, starp kuriem žūrija izvirzīja uzvarētāju. Šogad vēlamies palielināt interneta balsojuma „shortlist” līdz 10 darbiem, kas būs saņēmuši visaugstāko balsu skaitu. Žūrijas kategorijas balsojums notiks kā iepriekš – balvu iegūs žūrijas balsojuma rezultātā par labākajiem atzītie 3 darbi.

Darbus konkursam var iesniegt līdz 2013. gada 10. decembrim. Balvu fonda kopējā vērtība 42 000 LVL.

Vides reklāmas uzņēmums Clear Channel Latvia nodrošina klientiem vairākus simtus trīsskaldņa formas vides stendus ar stratēģisku izvietojumu aktīvākajās cilvēku plūsmas vietās Latvijas lielākajās pilsētās – Rīgā, Jūrmalā, Liepājā un Daugavpilī. „Clear Channel Latvia” ir daļa no “Clear Channel Worldwide”, kas ir viens no vadošajiem uzņēmumiem vides mediju industrijā.

Papildus informācija:
Antra Vicinska
Clear Channel Latvia
Vaļņu 3-1, Rīga, LV-1050, Latvija
Tel. +371 67221777
www.clearchannel.lv
www.cch.lv

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s