Aicinām piedalīties gada nozīmīgākajā uzņēmējdarbībai veltītajā pasākumā – Biznesa forumā!

Screen Shot 2013-12-04 at 5.40.54 PM

Aicinām piedalīties gada nozīmīgākajā uzņēmējdarbībai veltītajā pasākumā – Biznesa forumā!
Šogad Biznesa forumā tiks diskutēts un sniegtas prezentācijas par biznesa attīstību, globālo konkurētspēju, inovatīvu uzņēmējdarbību, eksporta stratēģijām un Eiropas Savienības fondu atbalstu.

Foruma 1. daļā – ekspertu paneļdiskusijā “Inovācijas radītās priekšrocības globālās konkurences apstākļos” uzstāsies pasaulē pazīstamās zīmolu aģentūras Wolff Olins (Lielbritānija) ilggadējais stratēģiskais direktors, šobrīd konsultantu kompānijasKeppel&Co (Lielbritānija) izpilddirektors Niks Kepels-Palmers, interneta tehnoloģiju giganta Google (ASV) vecākā programmu vadītāja Iveta Brigis un Eiropas lielākās digitālo tehnoloģiju izpētes un attīstības uzņēmuma The Up Group (Lielbritānija) izpilddirektors Roberts Sverlings.

Foruma 2. daļā notiks prezentācijas un diskusijas 3 paralēlās darba grupās, kur starptautisku pieredzi guvuši Latvijas uzņēmēji un dažādu nozaru eksperti apmainīsies viedokļos par eksporta stratēģijas izvēles principiem un valsts zīmola nozīmi, kā arī inovatīva biznesa uzsākšanas tendencēm. Savukārt Eiropas Savienības finansējuma saņēmēji dalīsies fondu apgūšanas pieredzē, bet jomas eksperti stāstīs par nākamā plānošanas perioda prioritātēm.

Pasākumā visas dienas garumā būs iespēja saņemt arī individuālas LIAA pārstāvju konsultācijas par pieejamo Eiropas Savienības finansējumu uzņēmējdarbības un eksporta uzsākšanai, attīstīšanai un nodarbināto apmācībām.

Programma

Pieteikšanās dalībai Biznesa forumā līdz 6. decembrim šeit.

LIAA 14 pasaules valstīs darbojas Ārējās ekonomiskās pārstāvniecības. Lai uzturētu pārstāvniecību nepastarpinātu saikni ar uzņēmējiem, individuāli pārrunājot uzņēmēju intereses ārzemju tirgos, jau divdesmito reizi tiek rīkotas Uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem (kontaktbirža), kas notiks 2013. gada 10. decembrī kā Biznesa foruma satelītpasākums. Kontaktbiržas laikā būs iespējams tikties ar LIAA pārstāvjiem Baltkrievijā, Dānijā, Francijā, Japānā, Krievijā, Ķīnā, Lielbritānijā, Lietuvā, Norvēģijā, Polijā, Ukrainā, Vācijā un Zviedrijā un Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā darbiniekiem. Kontaktbirža notiks no plkst. 9.00 – 17.00 viesnīcā “Radisson Blu Hotel Latvija” (Rīgā, Elizabetes ielā 55).

Pieteikšanās dalībai kontaktbiržā līdz 6. decembrim šeit.

Dalība Biznesa forumā un kontaktbiržā ir bezmaksas.

Plašāka informācija:
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments
Biznesa informācijas nodaļa
+371 67039459
zinas@liaa.gov.lv

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s