World Trends Forum jau 10.- 11.aprīlī

Screen Shot 2014-03-01 at 3.32.42 PM

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras vārdā aicinu Jūs piedalīties World Trends Forumkas š.g. 10. – 11. aprīlī norisināsies Rīgā (viesnīca Radissona Blue Hotel Latvija, Elizabetes iela 55.)

World Trends Forum  – jauna, augsta līmeņa informācijas un ideju apmaiņas platforma, kura, diskusijās ar pasaulē atzītiem intelektuāļiem un ekspertiem, valstu pārvaldes institūciju, sabiedrisko organizāciju, uzņēmējdarbības vides un jaunās paaudzes pārstāvjiem, sniegts iespēju ielūkoties nākotnē un veidot uz attīstības tendencēm balstītus izaugsmes un sadarbības modeļus!

Foruma darba kārtībā – jautājumi par būtiskām nākotnes tendencēm pasaules ekonomikas, enerģētikas, transporta un loģistikas, finanšu, pilsētvides un sabiedrības ilgtspējīgas attīstības jomās.

Foruma iniciatori un organizatori: Rīgas Dome, Latvijas Zinātņu akadēmija, Latvijas Tirdznīcības un rūpniecības kamera, SIA Wold Trends Forum.

Foruma eksperti – pasaules intelektuālā un ekonomikas elite:

  • Džeremijs Rifkins – pazīstams ekonomists, nodibinājuma Foundation of Economic Trends prezidents, bijušais Vācijas kancleres Angelas Merkeles padomnieks, kurš pašlaik konsultē Eiropas Komisiju un Eiropas Parlamentu. Deviņpadsmit grāmatu autors par tehnoloģisko un zinātnes inovāciju ietekmi uz ekonomiku, sabiedrību un apkārtējo vidi.
  • Patriks Diksons – izcils zinātnieks futurologs, kuru izdevums The Wall Street Journal nodēvējis par “globālo pārmaiņu guru”. 2005.gadā Diksons tika ierindots 20 ietekmīgāko biznesa domātāju sarakstā, ko britu laikraksts The Times publicējis kā sarakstu Thinkers 50. Diksons ir tendenču prognožu kompānijas Global Change vadītājs. Diksons ieguvis arī mediķa izglītību un dibinājis AIDS labdarības biedrību ACET.
  • Džefrijs Holenders – ASV uzņēmējs, grāmatu autors un aktīvists, cīnītājs par ilgtspējīgu attīstību. Holenders ir uzņēmuma Seventh Generation Inc vadītājs, līdzdibinātājs Amerikas Ilgtspējīgās uzņēmējdarbības padomē un virknes grāmatu autors. Holenders ir viens no spilgtākajiem, atraktīvākajiem un tāpēc arī pieprasītākajiem konferenču lektoriem, kas runā par ilgtspējīgas attīstības problēmām.
  • Saimons Raits – izdevuma The Economist vadošais eksperts, kurš specializējies “lielās naftas”, slānekļa gāzes un metāla tirgu prognozēs.
  • ·Deivids Rouens – britu inovāciju un tehnoloģiju žurnāla Wired redaktors u.c.

*Dalības maksa 2 dienām:  500 EUR, VIP biļetes – 900 EUR (galvenajās sesijās paredzēta vieta zāles VIP sektorā pie galdiņiem un ielūgums uz 10.04. vakara pasākumu).

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedriem: 400 EUR, VIP biļetes – 600 EUR.

*PVN iekļauts dalības maksā.

Plašāka informācija un dalībnieku reģistrācija ŠEIT vai sazinoties ar Egiju Gurtlavu, +371 25624426gurtlava@world-trends-forum.com

Par reklāmas iespējām Foruma norises laikā: ilze.cernova@gmail.com vai +371 29207591.

Ar cieņu,

Gundars Strautmanis

prezidents

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Kr. Valdemāra iela 35, Rīga, LV-1010, Latvija

T. + 371 67225595

F. + 371 67820092

www.chamber.lv

WTF_programma_LV_21 02

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s