Palīdzi klientam gūt panākumus™ – pārdošanas treniņš

Screen Shot 2014-03-24 at 12.25.13 PMUnikāla iespēja piedalīties vienā no labākajiem pārdošanas treniņiem pasaulē (pēc trainingindustry.com neatkarīgo ekspertu vērtējuma), ko vada tā autors Niks Harrisons – labākais FranklinCovey pārdošanas treneris no ASV.

Niks ikdienā daudz strādā ar Palīdzi klientam gūt panākumus™ (Helping Client Succeed™) metodoloģiju, praktiski palīdzot ieviest to uzņēmumos. Starp viņa pastāvīgajiem klientiem ir Microsoft, PwC, Accenture, Pepsico, Citibank, HP, Bupa, AkzoNobel, Levi’s, Panduit.

  • pārdevējiem, 9. aprīlī: Palīdzi klientiem gūt panākumus: efektīva pieeja jaunu pārdošanas iespēju radīšanai (lejuplādēt detalizētu aprakstu); Treniņš angļu valodā ar sinhrono tulkojumu uz latviešu un krievu valodu.
  • pārdošanas vadītājiem, 10.-11. aprīlī: Palīdzi klientiem gūt panākumus: pārdošanas iespēju radīšana un darījuma kvalificēšana (lejuplādēt detalizētu aprakstu). Treniņš angļu valodā. Tulkojums netiek nodrošināts. Treniņu pavada 12 nedēļu ieviešanas process, kura laikā atbalstu sniedz FranklinCovey konsultanti.

Lai saņemtu vairāk informācijas un pieteiktos treniņam, sazinieties ar FranklinCovey klientu partneriem pa tālr. +371 67 505 795 vai e-pastusales@franklincovey.lv, vai aizpildiet online anketu.

2014.04-Nick-Harrison-slipsheet-sales-managers

2014.04-Nick-Harrison-slipsheet-sales

 

Ar cieņu

Elīna Valdmane

Biedru administratore

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Kr. Valdemāra iela 35, Rīga, LV-1010, Latvija

M. +371 29914668

F. + 371 67820092

elina.valdmane@chamber.lv

biedri@chamber.lv

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s