Uzaicinājums dalībai „Ilgtspējas indeksā”

Screen Shot 2014-03-24 at 12.21.02 PMAicinām Jūsu uzņēmumu līdz š.g. 25.martam pieteikt dalību 2014. gada Ilgtspējas indeksā, kurš Jums un Jūsu komandai sniegs iespēju novērtēt uzņēmuma darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni piecās jomās – stratēģijā, tirgus attiecībās, darba apstākļos, ietekmē uz vidi un sabiedrību. 

Šogad, Ilgstpējas indekss sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu, projekta Dzimumu līdztiesība ekonomisko lēmumu pieņemšanā – instruments ekonomiskās konkurētspējas un vienlīdzības veicināšanai, ietvaros īpaši aicina pieteikties sievietes – uzņēmumu vadītājas dalībai Ilgtspējas indeksā.

Šogad ir izstrādāts īpašs anketas papildinājums, ar mērķi identificēt uzņēmumus, kas visveiksmīgāk sekmējuši vienlīdzīgu iespēju nodrošināšanu sievietēm un vīriešiem savā uzņēmumā.

Ilgtspējas indeksā papildinājumā ir iestrādāti dažādi jautājumi par vienlīdzīgas attieksmes pret vīriešiem un sievietēm principi, kā arī vienlīdzīgām iespējām sievietēm un vīriešiem ieņemt vadošus amatus, un uzņēmuma izpratnes līmeni par dzimumu līdzsvara nozīmi uzņēmumu vadībā, tā pievienoto ekonomisko un finansiālo ietekmi uz uzņēmuma rādītājiem.

2014.g. Ilgtspējas indeksa apbalvošanas ceremonijā papildus Ilgtspējīgākā uzņēmuma 2014. apbalvošanai tiks piešķirtas vēl divas balvas: Dzimumu līdztiesīgākais uzņēmums 2014 un Veiksmīgākā uzņēmuma vadītāja – sieviete 2014.

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītu metodoloģiju, sniedzot iespēju uzņēmumam saņemt neatkarīgu novērtējumu savai darbībai, kā arī ekspertu ieteikumus arvien labāku rezultātu uzrādīšanai turpmākajos gados. Vienlaikus Ilgtspējas indekss sabiedrībai, valsts un nevalstiskajām organizācijām sniedz objektīvus kritērijus, lai atbalstītu tādus uzņēmumus, kas palīdz stiprināt Latvijas ekonomiku ilgtermiņā.

Lai pieteiktu Jūsu uzņēmumu dalībai Ilgtspējas indeksā, nepieciešams deleģēt atbildīgo darbinieku un līdz 25. martam interneta vietnē http://www.ilgtspejasindekss.lv ar elektronisko pieteikumu apstiprināt savu vēlmi piedalīties.

Vairāk informācijas: http://www.ilgtspejasindekss.lv 

Sīkāka informācija par Sabiedrības integrācijas fonda projektu „Dzimumu līdztiesība ekonomisko lēmumu pieņemšanā – instruments ekonomiskās konkurētspējas un vienlīdzības veicināšanai”: http://www.sif.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=9145&Itemid=244&lang=l

Astra Rūdolfa
PROGRESS projekta aktivitāšu koordinatore
T. 67078205
e-pasts: astra.rudolfa@sif.lv

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s