Aicinām atbalstīt labdarības akciju “Uzzied enģeļu koks”

Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība jau otro gadu rīko labdarības koncertus Rīgas Domā. Koncerta patronese ir Valsts prezidenta kundze Dace Seisuma. Koncerts „Apsnieg eņģeļu  koks”  jau tradicionāli notiek Ziemassvētkos 25.decembrī un sakot no šī gada koncerts ar nosaukumu „Uzzied  eņģeļu koks” notiks arī  11.maijā – Mātes dienā.

Biedrība nolēmusi šī projekta ietvaros rīkot arī ikgadējas koku stādu izsoles – pavasarī ziedošu kokaugu izsoli, savukārt Ziemassvētku laikā tā plāno izsolīt  Ziemassvētku eglītes, kas  būs bagātīgi rotātas un ievietotas apgleznotos podos.

Aiz katra cilvēka šajā pasaulē paliek viņa paveikti darbi. Aizejot bērnam – lai viņa vietā paliek mūsu iestādītie koki. Lai viņu klātbūtne šai pasaulē uzzied pavasaros un ir iemirdzas Ziemassvētku eglītēs. 

 Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība 2014. gada 17.maijā Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī, gadskārtējā stādu gadatirgus ietvaros, rīko ziedošo koku stādu izsoli. Visi ienākumi tiks ziedoti bērnu paliatīvajai  aprūpei. Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības uzskaitē ir 150 bērni aprūpē mājās, kuru ikdienas vajadzības ir īpašas – nepieciešama ne vien medicīniskā, psiholoģiskā, garīgā un sociālā aprūpe, bet arī specifiska kopšana, uzturs un degviela paliatīvās aprūpes specialistu vizītēm mājās pie pacientiem, ko  nenodrošina valsts atvelētais finansējums.

Latvijas kokaudzētavas un dārzniecības ir aicinātas izsolei ziedot krāšņi ziedošos kokus – dekoratīvās ābeles, magnolijas, ceriņus, arī krūmaugus – rododendrus u.c. Izsoli vadīs Nacionālā botāniskā dārza Salaspilī direktors Andrejs Svilāns.

Afisa RD

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s