Aicinām jūs piedalīties “Latvijas Labumu” PARĀDĒ, kas notiks 27.septembrī

 

Rudens ir ražas laiks, kad iespējams atrādīt izaudzētos lauku labumus, tomēr Latvijā tiek radīts vēl daudz vairāk, ar ko lepoties – vietējie ražojumi un pakalpojumi. Lai šos labumus atrādītu vienuviet, uzņēmēji un iedzīvotāji aicināti piedalīties “Latvijas Labumu” PARĀDĒ, kas Rīgā notiks 27.septembrī.

parade_plakats_outlined_6

“Latvijas Labumu” PARĀDE ir viens no lielākajiem sociālās kampaņas „Latvijas Labums” pasākumiem, kuras iniciators ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK). PARĀDE sāksies sestdienas, 27.septembra rītā plkst. 11:00 ar Latvijas uzņēmēju svētku gājienu pa Tērbatas ielu. Gājiena laikā uzņēmēji aicināti prezentēt savus produktus, pakalpojumus un uzņēmumus.

Gājiens noslēgsies Vērmanes dārzā, kur visas dienas garumā notiks izstāde – gadatirgus. Ikviens interesents tajā varēs aplūkot, nogaršot vai novērtēt, un iegādāties Latvijā radītos labumus, sākot no bioloģiski audzētiem dārzeņiem un pārtikas produktiem līdz pat ekoloģiskām dizaina precēm, kosmētikai, Latvijā ražotiem velosipēdiem un citiem īpašiem produktiem, ar ko latvieši var patiesi lepoties.

Dienas gaitā Vērmanes dārzā tiks nodrošinātas dažādas izklaides un aktivitātes. Muzikālu atbalstu “Latvijas Labums” radītājiem sniegs mūsu valstī populāri izpildītāji un grupas. Savukārt Latvijas labākie šefpavāri no mūsu pašu dabas veltēm gatavos svētku maltīti!

“Latvijas Labumu” PARĀDĒ aicināti piedalīties gan zemnieki un lauksaimnieki, gan tirgotāji un ikvienu citu nozari pārstāvoši ražotāji un pakalpojumu sniedzēji, kuri gatavi ar lepnumu prezentēt Latvijā radīto. “Latvijas Labums” PARĀDES nolikums – pielikumā!

Atbalstu Latvijas produktu popularizēšanai “Latvijas Labumu” PARĀDĒ pauž Rīgas Dome, Rimi Latvia, Maxima, Eco Baltia, Lattelecom, ELVI un Dobeles Dzirnavnieks. “Latvijas Labumu” PARĀDI organizē pasākumu aģentūra Concept Event.

Jau ziņots, ka š.g. 25.augustā LTRK un partneri aizsāka Latvijā ražotā izvēli atbalstošu kampaņu “Latvijas Labums.”

“Latvijas Labums” nav īstermiņa kampaņa. Tā ir ilgtermiņa domāšana. Par to, kā ar mazām ikdienas izvēlēm šodien, uzlabot savu un Latvijas ikdienu rīt.

Vairāk par kampaņu un “Latvijas Labumu” PARĀDI iespējams uzzināt mājas lapā www.latvijaslabums.lv; kampaņas jaunumiem sekot līdziFacebookTwitter un Draugiem.lv

 

 

Pieteikšanās dalībai “Latvijas Labumu” PARĀDĒ:

parade@conceptevent.lv

Tel. 20201696

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s