E-prasmju nedēļa: vērtīgs seminārs uzņēmējiem par efektīvu informācijas tehnoloģiju izmantošanu

plakats-eskills

Šomēnes Latvijā norisinās jau sestā e-prasmju nedēļa, kuras ietvaros Latvijas iedzīvotāji tiek informēti par informācijas tehnoloģiju izmantošana darbā, ikdienā, mācībās. Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācija (LATA) kopā ar informācijas tehnoloģiju uzņēmumiem SIA “Ozols Grupa” un SIA “Lux Technology” organizē semināru par informācijas tehnoloģiju izmantošanas iespējām uzņēmumos to izaugsmei, darba efektivizēšanai un dažādu procesu automatizēšanai.

Semināra nosaukums ir “E-prasmes uzņēmuma izaugsmei” un tajā tiks apskatītas tādas tēmas kā datu drošība, atvērtās tehnoloģijas, to pielietošanas iespējas ikdienas darbā, biznesa vadības sistēmas dažādu procesu automatizācijai (grāmatvedības, noliktavas vadības, personāla vadības un citai uzskaitei), e-komercija pārdošanas procesu automatizēšanai, kā arī UX dizains jeb lietotājam draudzīgas mājas lapas veidošana.

Seminārs norisināsies 2015. gada 25. martā no plkst. 15:00 līdz 18:00 biznesa centra Unity konferenču zālē, Vienības gatvē 109. Uz semināru tiek aicināti uzņēmumu vadītāji un īpašnieki, dažādu līmeņu vadītāji un speciālisti, kā arī topošie uzņēmēji. Pārtraukumā paredzēts arī networking – iespēja apmainīties ar kontaktiem ar citu uzņēmumu pārstāvjiem.

Dalība seminārā ir bezmaksas, iepriekš pieskoties

Papildu informācija:
Juta Liflande,
SIA “Ozols Grupa” sabiedrisko attiecību speciāliste
juta@ozols.lv, www.ozols.lv, 67289211

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s