Konference “Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (EEN) uzņēmējdarbības attīstībai”

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (EEN) projekta ietvaros aicina uzņēmējus un citus interesentus piedalīties konferencē „Eiropas Biznesa atbalsta tīkls uzņēmējdarbības attīstībai”, kas norisināsies š.g. 26.maijā Spīķeru koncertzālē.

Konferencē būs iespējams uzzināt par pakalpojumiem, ko Jūsu biznesa attīstībai piedāvā EEN tīkls visā pasaulē. Par veiksmīgiem starptautiski realizētiem projektiem pieredzē dalīsies EEN tīkla pārstāvji no Lietuvas un Igaunijas. Paneļdiskusijā par finanšu atbalsta mehānismiem būs iespējams iepazīties ar šobrīd pieejamajiem finanšu instrumentiem. Par to informēs Latvijas Attīstības finanšu institūcijas ALTUM pārstāvis. Latvijas Nacionālā kontaktpunkta eksperti iepazīstinās ar iespējām, ko piedāvā Eiropas Savienības inovācijas atbalsta programma Horizon 2020, Eureka unEurostars-2. Ar savu praktisko pieredzi, piedaloties projektos, dalīsies SIA Tilde projektu direktors Aivars Bērziņš.

Praktiskus padomus, kā iegūt informāciju par izsludinātajiem publiskajiem iepirkumiem un kā piedalīties citu Eiropas Savienības valstu organizētājos publiskajos iepirkumos, sniegs Toni Saraiva, kas ir Eiropas līmeņa atzīts eksperts un konsultants iepirkumu jautājumos. Ar savu praktisko pieredzi par dalību iepirkumu procedūrā dalīsies Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra pārstāvis. Paneļdiskusiju laikā Jums būs iespēja noskaidrot atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, diskutējot ar paneļu dalībniekiem.

Visas dienas garumā būs iespējams iepazīties ar LIAA piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī pieteikties individuālajām konsultācijām.

Konferences noslēgumā par īpašas atmosfēras radīšanu rūpēsies Rīgas Improvizācijas teātris.

Darba valoda – latviešu un angļu.

Dalība konferencē ir bezmaksas.
Vietu skaits ierobežots

Jūsu pieteikumus dalībai konferencē gaidīsim līdz 25.maijam, reģistrējoties šeit: http://een.lv/konference-eiropas-biznesa-atbalsta-tikls-een-uznemejdarbibas-attistibai

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s