RUB biedru sapulcē daudz jaunumu

2015.gada 9.jūnijā notika šā gada otrā biedru kopsapulce, kurā tika izskatīti un pieņemti biedrībai būtiski jautājumi. RUB Padomi papildināja trīs jauni Padomes locekļi – Inese Erģe (Latvijas Tālmācības profesionālais centrs), Mārtiņš Laizāns (SIA “Namu Attīstība”) un Krists Blažēvičs ( SIA „BK Royal”). RUB Padomi turpina vadīt Emma Moora (SIA „Moora 1”), Padomes priekšsēdētājas vietnieks Juris Juhņēvičs (SIA „Kosters”) un Gunārs Kaukulis (SIA „Kāgo”). Biedri lēma, ka RUB valdes locekļa (prezidenta) pienākumus uz vēl vienu termiņu turpinās veikt Edīte Alksne. Apsveicam!

Padome un valde iepazīstināja biedrus ar savu redzējumu RUB turpmākajai darbībai un solīja jau tuvākajā laikā nākt klajā ar konkrētiem piedāvājumiem RUB attīstībai, tās biedriem un viņu iesaistei jaunās aktivitātēs.

Biedru sapulcē tika sveikti pieci jauni RUB biedri – SIA „JR Data un consulting”, SIA „Rotu nams”, SIA „Gravex” un SIA „LF Eichmann” un SIA “DAS pakalpojumi”. Apsveicam!

Biedri apsprieda jautājumus par biedru naudas atlaižu piemērošanu 2015.gadā jaunajiem biedriem, par dalību 3. Uzņēmēju sporta spēlēs un citus biedrībai būtiskus jautājumus.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s