Uzņēmēju biedrību pārstāvji tiekas Salaspilī

7.oktobrī Salaspils Botāniskajā dārzā pulcējās Pierīgas un Rīgas uzņēmēju biedrību pārstāvji un vairāku Pierīgas pašvaldību vadītāji vai pārstāvji, lai vienotos par turpmākās sadarbības modeļiem starp Rīgas reģiona uzņēmēju biedrībām. Piedalījās uzņēmēji no Ādažiem, Mārupes, Ogres, Ķekavas, Ropažu, Inčukalna, Lielvārdes, Carnikavas, Ikšķiles, Salaspils un Rīgas. Jāatzīmē, ka pēdējā gada laikā Rīgas reģionā ir nodobinātas vismaz 5 jaunas uzņēmēju biedrības. Ļoti pozīvi ir vērtējams tas, ka vairums  vietējo pašvaldību vadītāju atbalsta šīs biedrības, noslēdz sadarbības līgumus, organizē kopīgus pasākumus un dažādos veidos atbalsta uzņēmēju iniciatīvas.

Tikšanās dalībnieki pārsprieda problēmas un aktualitātes, kas skar reģiona uzņēmējus, uzņēmējdarbības veicināšanu un savu interešu pārstāvību valsts institūcijās. Tika aktualizēts jautājums par ES sturkutūrfondu finansējuma pieejamību Pierīgai, par darbaspēka mobilitāti valsts ietvaros un citiem būtiskiem jautājumiem.

Uzņēmēju pārstāvji apsveica iniciatīvu pie Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras veidot Rīgas rajona kompetenču padomi un vienojās aktīvi iestaistīties tās dibināšanā.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s