LTRK nodibināta Pierīgas un Rīgas reģionālā padome

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) nodibinājusi Pierīgas un Rīgas uzņēmēju reģionālo padomi, kurā darbosies divas apakšpadomes – Pierīgas uzņēmēju apakšpadome un Rīgas pilsētas uzņēmēju apakšpadome. Padomes mērķis ir pārstāvēt uzņēmēju intereses konkrētajā reģionā, palīdzot sadarboties ar pašvaldībām risinot dažādus jautājumus.

LTRK Rīgas reģionālo padomi veidos divas apakšpadomes, kuru priekšsēdētāji būs arī padomes līdzpriekšsēdētāji. Par Pierīgas uzņēmēju apakšpadomes priekšsēdētāju ievēlēts Miks Balodis, kurš pārstāv Salaspils Uzņēmēju biedrību, bet viņa vietnieks būs Kārlis Bodnieks no Mārupes uzņēmēju biedrības. Savukārt par Rīgas pilsētas uzņēmēju apakšpadomes priekšsēdētāju kļuvusi Edīte Alksne, kura pārstāv Rīgas Uzņēmēju biedrību, bet viņas vietnieks būs Andris Božē no “YIT Celtniecība”.

“Mūsu viens no galvenajiem mērķiem, veidojot Pierīgas un Rīgas uzņēmēju reģionālo padomi, ir panākt likumdošanas izmaiņas, kas vērstas uz novadu attīstību, lai pašvaldības būtu ieinteresētas uzņēmējdarbībā un nomaksātie nodokļi atspoguļotu konkrētās vietas izaugsmi nevis līdzekļi aizplūstu prom,” saka Pierīgas un Rīgas uzņēmēju reģionālās padomes līdzpriekšsēdētājs Miks Balodis.

Dibinot jauno LTRK Rīgas reģionālo padomi, LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš sacīja: “Ir svarīgi, ka spējam konsolidēties, jo katram atsevišķi cīnīties ir grūti, bet kopā varam panākt daudz vairāk. Rīga un Pierīga Latvijas ekonomikai ir ļoti nozīmīga vieta, tāpēc, laikus identificējot problēmas, iespējams tās veiksmīgi risināt, strādājot kopā ar pašvaldībām un citām iesaistītajām pusēm.”

Pierīgas un Rīgas uzņēmēju reģionālās padomes dibināšanas mērķis ir veicināt reģiona biedru savstarpēju sadarbību, uzlabojot uzņēmējdarbības vidi savā reģionā un valstī kopumā. Turpmāk Pierīgas un Rīgas uzņēmēju reģionālā padome sniegs viedokli un sagatavos priekšlikumus konkrētu situāciju risināšanai Rīgas reģionā un Rīgas pilsētā.

Rīgas Uzņēmēju biedrību padomē pārstāvēs arī RUB biedrs Krists Blažēvičs.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s