RUB piedalīsies 2.Vislatvijas reģionālo uzņēmēju biedrību kongresā Ogrē

2. Vislatvijas reģionālo uzņēmēju biedrību kongress Ogrē ir nākamais solis Mārupes uzņēmēju biedrības pagājušajā gadā iedibinātās prakses nostiprināšanā. Šī gada kongresa tēma ir “Reģionālās attīstības koncepcija. Valsts. Pašvaldība. Uzņēmēji.”

Nacionālās attīstības plāna (NAP) redzējums par Latviju iezīmē, ka 2030. gadā Latvija būs plaukstoša aktīvu un atbildīgu pilsoņu valsts. Ikviens varēs justies drošs un piederīgs Latvijai, katrs šeit varēs īstenot savus mērķus. Nācijas stiprums sakņosies mantotajās, iepazītajās un jaunradītajās kultūras un garīgajās vērtībās, latviešu valodas bagātībā un citu valodu zināšanās. Tas vienos sabiedrību jaunu, daudzveidīgu un neatkārtojamu vērtību radīšanai ekonomikā, zinātnē un kultūrā, kuras novērtēs, pazīs un cienīs arī ārpus Latvijas. Vienlaikus plāns iezīmē sociālekonomiskās atšķirības starp dažādiem Latvijas reģioniem, paredzot nodrošināt priekšnoteikumus uzņēmējdarbības attīstībai un jaunu darbavietu radīšanai ražošanas un pakalpojumu sektorā reģionos. Bet kā to reāli izdarīt?

Visefektīvāk, ņemot NAP kā pamatdokumentu, ir veidot reģionālās attīstības stratēģijas reģiona un uzņēmējdarbības attīstībai. Bet vai tā notiek? Un, ja notiek, tad vai tā ir cieša un abpusēji ieinteresēta saruna un darbs starp pašvaldību un uzņēmējiem? Kādi ir rezultāti? Vai tie apmierina abas puses un galvenais, vai sadarbība ir efektīva?

Tik daudz jautājumu! Uz tiem vismaz daļēji meklēsim atbildes kongresā, gan analizējot situāciju Latvijā kopumā, gan iepazīstoties ar Latvijas un citu valstu piemēriem.

Pievienojieties un iesaistieties – piedāvājiet savu uzņēmēja un pašvaldības sadarbības stāstu, sūtot to uz e-pastu: kongress@ogreskongress.lv

Ielieciet 27.novembri savos kalendāros – pilna kongresa diena Ogrē! Sekojiet līdzi jaunākajai informācijai par kongresu mājaslapā.

http://ogreskongress.lv/

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s