Reģionālās uzņēmēju biedrības tradicionāli tiekas Jelgavā

2017.gada 12.maijā jau piekto gadu pēc kārtas reģionālo uzņēmēju biedrību pārstāvji tiekas Jelgavā. Pasākumu organizē Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociācija. Šajā gadā kopā pulcējās uzņēmēji no Bauskas, Cēsīm, Jēkabpils, Līvāniem, Rīgas un Jelgavas. Pasākuma pirmajā daļā bija iespēja apmeklēt tikko renovēto Jelgavas Tehnikumu. Visiem bija liels pārsteigums un patiess prieks par izcilajām telpām un materiāli tehnisko aprīkojumu studiju procesam. Bija iespēja diskutēt ar dažādu praktisko priekšmetu skolotājiem par duālo un kompetencēs balstīto izglītību. Vēl tika apmeklēts SIA “Karameļu darbnīca”, kas ir ieguvis lielu popularitāti un atpazīstamību ne tikai jelgavnieku vidū, bet ir kļuvis par visas valsts un ārvalstu tūristu iecienītu veikaliņu un ekskursiju objektu. Uzņēmums ir atvēris savu ražotni un veikalu arī Igaunijā.

Pasākuma otrā daļa tradicionāli noritēja Ānes muižā. Uzņēmēji sacentās volejbolā, bija iespēja piedalīties testa braucienos ar jaunākajiem Mercedess auto modeļiem, ka arī izkarsēties pirtiņā.

Pasākumā pievienojās un uzrunāja klātesošos arī Jelgavas mērs A.Rāviņš, LDDK ģenerāldirektore L.Meņģelsone, LTRK prezidents A.Rostovskis un valdes priekšsēdētājs J.Endziņš.

Rīgas Uzņēmēju biedrība izsaka pateicību par izcili noorganizēto pasākumu un noteikti tiksimies arī nākamā gada maijā Jelgavā.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s